Hekim | Konular | Kitaplar

Hastane Randevu Sistemine Nasıl Üye olunur?

MHRS Hastane randevu sistemine üye olmak çok kolay.. TC Kimlik numaranız ile sisteme üye oluyorsunuz. Buraya tıklayarak üyelik işlemini başlatabilirsiniz.

Aşağıdaki gibi bir form çıkacaktır. Gerekli bilgileri doldurunuz.* * *

TC. Kimlik No* Adı* Soyadı* Cinsiyeti* Doğum Yeri Doğum Tarihi* Baba Adı Anne Adı Cep Telefonu:** Sabit Telefon:** E-Posta Adresi: E-Posta Adresi (Tekrar): Parola:* Parola (Tekrar):

Bilgileri doğru olarak giriniz..

Sağlık Bakanlığı mhrs adresine üyelik çok basit ve hızlı şekilde gerçekleşmektedir. ÜYelik sonrası randevularınızı hızlı bir şekilde alabilmektesiniz.

* * *

Güvenlik Uyarısı:

- Üye olurken, banka, facebook, mail ya da benzeri önemli şifrelerinizle aynı şifreyi kesinlikle MHRS de kullanmayınız..

- Üye olurken verdiğiniz mail adresi ile mhrs sisteminde kullandığınız şifre aynı olmamasına dikkat ediniz.

- Şifreleriniz kolay hatırlanır bulunabilecek tarz bir şifre olmamalı


29 yorum

ben üye olmaya çalışırken

ben üye olmaya çalışırken hata veriyor. bir türlü olamadım. ne yapmalıyım.

26.12.2012 - Ziyaretçiii

üyelik esnasında verdiğiniz

üyelik esnasında verdiğiniz bilgilerin doğruluğunu tekrar kontrol ediniz. Cep telefonu ve mail adresleri yanlış olmamalı.

28.12.2012 - mhrs

annem ve anneannem için randevu alamıyorum

merhaba ben annem için ve anneannem için internetten randevu almak istiyorum fakat alamıyorum
Oturumunuz sona erdi
Devam etmek için yeniden
giriş yapmanız gerekmektedir.. diye ileti alıyorum ve oturum kapanıyor giriş yapınca sol taraftaki hasta bilgileride çıkmıyor (tc, isim soyisim,dogum tarihi, tel,) bu bilgiler çıkmıyor hesap bilgilerine girince tc no yazmıyor bilgileri yazsamda kaydet diyemiyorum tekrar üye olmaya kalktığımdada kaydınız vardır diyor lütfen yardım edin acil randevu almam lazım

06.01.2013 - ELVAN KARAKAŞ

CVP:annem ve anneannem için randevu alamıyorum

her t.c. numarası için ayrı üyelik almanız gerekiyor. üyelik anında mail ve telefon numarası bilgilerini doğru girmiş olmanız gerekiyor..

Üye girişi yaptıktan sonra bilgiler çıkmıyorsa önce mhrs üyelik bilgilerinizi sitem üzerinden güncelleme yapınız.

Hala sorun devam ederse alo 182 arayarak telefon ile randevu almak için arayınız. aynı zamanda yaşadığınız sorunu oraya da aktarınız.

06.01.2013 - bilgi

şifre

ben 3haftadır internet sitenizden annem adına randevu almak için ugraşıyorum fakat her seferinde şifre degiştir diyor her şeyi denedim fakat nedense hiçbirini kabul etmiyor sizden ricam bana bugün içinde geri dönüş yapmanız nasıl bir sistem yürütülüyorsa rica ediyorum geri dönüş yapın.

01.03.2013 - nuray

Merhaba.Şifremi girdiğim

Merhaba.Şifremi girdiğim halde,yanlış uyarısı vermektedir.Parolamı unuttuma girip,e-mail'ime şifre yenileme gönderiyorum.Yeni bi şifre veriyorlar,bunu giriyorum.Yine sorun çıkarmaktadır.Hesabı kapatıp tekrardan başka açma imkanım nasıl olabilir?

11.03.2013 - İsimsiz Ziyaretçi

randevum kendiliğinden iptal edilmiş

nasibe ünsalana aldığım randevu kendiliğinden iptal edilmiş nedenini acele öğrenmek istiyorum!

27.03.2013 - seher yılmaz

CVP:randevum kendiliğinden iptal edilmiş

randevunuz tamamlanmamış olabilir.

06.04.2013 - bilgi

randevu alamıyorum

şifremi unuttum cep telefonuma da bir türlü şifrem gelmiyor 2 aydır uğraşıyorum. 182 yi arıyorum yardımcı olamıyacaklarını söylüyorlar. şifrem olmadan randevu alamıyorum ve sırf bir şifre yüzünden muayene olamıyorum. söylermisiniz bu nasıl bir sistem. bir şifre yüzünden randevu alıp doktora gidemiyecekmiyim. ne yapmam gerekiyor. sistemden silmenizmi gerekiyor şifremi yolluyacaksınız ne yapacaksanız biran önce yapsanız da randevu alabilsem sevinirim....

08.04.2013 - hüseyin bekdaş

Merhaba.Şifremi girdiğim

Merhaba.Şifremi girdiğim halde,yanlış uyarısı vermektedir.Parolamı unuttuma girip,e-mail'ime şifre yenileme gönderiyorum.Yeni bi şifre veriyorlar,bunu giriyorum.Yine sorun çıkarmaktadır.Hesabı kapatıp tekrardan başka açma imkanım nasıl olabilir?

tcno:50932084012

12.04.2013 - nurhan gürkan

TC KİMLİK NUMARAMLA KARDEŞİMİN İSMİ ÇIKMASI

Kendi TC kimlik numaramla randevu almaya çalıştığımda benim sitemde kardeşimin bilgileri çıkıyor...

GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM...

TEŞEKKÜRLER...

22.04.2013 - habibe hacer

Merhaba.Şifremi girdiğim

Merhaba.Şifremi girdiğim halde,yanlış uyarısı vermektedir.Parolamı unuttuma girip,e-mail'ime şifre yenileme gönderiyorum.Yeni bi şifre veriyorlar,bunu giriyorum.Yine parola hatalı veriyor ne yapabilirim?

29.04.2013 - İsimsiz Ziyaret

TC KİMLİK NUMARAMI GİRDİĞİMDE

TC KİMLİK NUMARAMI GİRDİĞİMDE EŞİMİN TC NUMARASI VE BİLGİLERİ ÇIKIYO 182 Yİ ARIYORUM NORMAL DİYO HASTANEYE RANDEVUM VAR AMA EŞİMİN KİMLİK BİLGİLERİ OLDUĞUNDAN RANDEVUNUZ YOK DENİYO EŞİNİZİN RANDEVUSU VAR SİZİN YOK DENİP MUAYANE OLAMIYOM LÜTFEN SORUNUMU ÇÖZÜP BİLGİLENDİRİRSENİZ SEVİNİR NORMAL ŞARTLARDA MUAYENEMİ OLURUM TEŞEKKÜRLER

08.05.2013 - rühüye

şifremi unutuum üyelik

şifremi unutuum üyelik bilgilerim telefona gönderilmiyor yardımcı olabilirmisiniz??

29.05.2013 - İsimsiz Ziyaretçi