Hekim | Konular | Kitaplar

Sağlık Bakanliği MHRS Yetki Talebi

MHRS Sistemi ile alakalı yetkilendirme işlemi sağlık bakanlığı sağlıknet projesi üzerinden yapılmaktadır. Detaylı bilgi için mhrs@saglik.gov.tr adresine mail atabilirsiniz.

Eğer Sadece hastane randevu almak istiyorsanız buraya tıklayınız.

MHRS Kurumsal ve yazılımcı girişi için aşağıya tıklayınız


Sağlık Kurumları ve yazılımcılar girişi

* * *

Sağlık NET Kullanıcıları için WebHBYS Giriş ekranı için aşağıdaki linke tıklayınızSağlık NET WebHBYS Giriş ekranı için buraya tıkla

* * *

Henüz yetki talebinde bulunmamış veya halen yetkilendirmesi eksik olan Bakanlığımıza bağlı 2. ve 3. basamak yataklı tedavi kurumları ve Ağız ve Diş Sağlığı Merkezlerinin yetki taleplerini, bundan sonra e-posta yada yazı göndererek değil, sadece Başkanlığımızca yeni geliştirilen talep toplama uygulaması (http://mhrsws.sagliknet.saglik.gov.tr/MHRS) üzerinden yapılmalıdır.

Aynı uygulama üzerinden yetki kontrolu yapılabilir. Yetkisi olan kurumların kurum sayfası açılacaktır. İlgili kurumların MHRS yetkililerinin mevcut Sağlık-NET kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yaparak taleplerini en geç 28.07.2010 mesai bitimine kadar yapmaları gerekmektedir.

MHRS Koordinatörlüğü
Bilgi için: mhrs@saglik.gov.tr


1 yorum

bartın aile hekimlerine mhrs üzerinden tanımlama

kolay gelsin.mhrs üzerinden bartından herhangi bir aile hekimine neden randevu alamıyorum.sistemde çıkmıyor.bunun için sisteme nasıl bi çalışma yapılabilir acaba?

30.03.2017 - İsimsiz Ziyaretçi